25 temmuz 2020 ankara at yarışları günün bomba atları

25 temmuz 2020 ankara at yarışları günün bomba atları

25 temmuz 2020 ankara at yarışları günün bomba atları

 

*1.AYAK:* Hedeflendiğinde farklı koşan AT İSMİ GİZLİ bugün dikkat.  Üst gruplara göz kırpan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. İyi durumdaki AT İSMİ GİZLİ ve yeteri kadar yarış gören AT İSMİ GİZLİ  ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşar. İyi ellerde hazırlanan AT İSMİ GİZLİ yarış seçer dikkat.

 

*3.AYAK:* Pistte çok beüenilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Yarış erken süratlenirse AT İSMİ GİZLİ sonlarda toplar diyorlar. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak gelmişti, bugün de ihmal etmeyelim.

 

*4.AYAK:* Yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ, iyi grupları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ ve bu şartlarda çok koşan AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*5.AYAK:* Kalitesinin hakkını veren AT İSMİ GİZLİ gücünü ve formda olduğunu ispatladı. Bugün de eksik koşmayacaktır. Yalnız bu koşuda bir AT İSMİ GİZLİ var ki kazanamama problemi giderilince bir anda değişti. Bugünkü rakiplerinin dişine göre olduğunu düşünüyoruz. Mesafeye göre kendini ayarlayabilecek jokeyi ile yine sürpriz yapabilir.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlandığı bu koşuda ilk yarışının izlerini sildirecektir. Yine start sorunu yaşar veya eksik koşarsa diye takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ekleyelim.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.