25 temmuz ankara tüyolu at yarışı sağlam bankolar

25 temmuz ankara altılısı özel tüyo

 

1.AYAK: Sprinter atların lehine gelişecek yarışta  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN öne çıkarken önlerde gidecek olan boş kilolu YILDIZLI BÜLTEN srpriz beklenebilir.

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibinin gözü daha yukarılarda . Tabi önce bu tip gruplarda kendisini kanıtlaması gerekiyor. Kazanma problemi olan YILDIZLI BÜLTEN için çok çok iyi diyorlar. 

 

3.AYAK: Toparlanan ve yakında bomba yapar diye not almamız önerilen YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun. YILDIZLI BÜLTEN son yarışında çok iddialıydı ama ters tepti. Bugüne hedef olabilir dikkat. 

 

4.AYAK: Grubun kaliteli ismi YILDIZLI BÜLTEN ynına bugün harika gözüktüğü söylenen YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz.

 

5.AYAK: Sürpriz konumda olan takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bu kez şansını kumda deneyecek. Özellikle buraya çok  sıkı hazırlandığını belirtelim.

 

6.AYAK: Uzun zamandır takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN bir türlü istenilen şartları yakalayamadı. Bugün zoru başarabilir.  YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN sağlam kuponlara önerilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.