26 ağustos 2019 kocaeli altılı yorumlarımız

26 ağustos 2019 kocaeli altılı yorumlarımız

26 ağustos 2019 kocaeli altılı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Bu grupta tek yarış kazanmamış tay olan YILDIZLI BÜLTEN için iddialı yorumlar geldi. Eğer şuanki durumunu yansıtırsa bombayı yapabilir. Mutlaka kuponlarınızda olsun.

2.AYAK: Kazanma karakteri olmasa da YILDIZLI BÜLTEN bu grupta mutlaka yazılması gereken isimdir. YILDIZLI BÜLTEN den beklentiler yüksek. YILDIZLI BÜLTEN sürprizde değerlendirilmeli.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri diyebiliriz. Mükemmel hazırlıkları var. Kocaeli pistindeki tek yarışında ağır favoriydi ama pisti tanımadığı için sürekli dışarıları dolaşıp zaman kaybedince yarışı da kaybetmişti. Bugün pisti tanıyor ve aynı binicisi idaresinde hata yapmaması lazım. 

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN nin ağır favori olduğu koşuda bizce YILDIZLI BÜLTEN daha şanslıdır. Mükemmel formu ile mutlaka ihmal edilmemeli diyoruz.

 

5.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN bugün yarın kazanabilecek formdaymış, bu grupta afg oranının bir hayli düşük olduğunu görüyoruz. Bizce rakip olarak çok formda olduğu söylenen takip atımız YILDIZLI BÜLTEN yazılabilir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu formu ile bu rakiplere geçilmemesi gerekir lakin zor kazanan bir isim.  YILDIZLI BÜLTEN ise ön grupta tutunabilirse sert jokeyi ile adını duyurabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.