26 ağustos bursa altılı tahminleri ahırdan tüyolar

26 ağustos bursa altılı tahminleri ahırdan tüyolar

26 ağustos bursa altılı tahminleri

 

 

1.AYAK: Grupta güç olarak çok farklı diyebileceğimiz isim yoktur. Handikap puanı olarak farklı olan YILDIZLI BÜLTEN için yarış hızlı geçeceğinden çok şanslıdır diyebiliriz. Bu tip şartlarda iyi koşan YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez. Pisti seven YILDIZLI BÜLTEN , toparlandığı söylenen YILDIZLI BÜLTEN  ve sürprize müsait yapısı ile YILDIZLI BÜLTEN yazılmalıdır.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahır önerileri olarak gelen isimler.

 

3.AYAK: Bu koşuyu kapatmanızı önereceğiz çünkü neredeyse son sıralarda şans bulan YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  gibi takip atlarımız var. Güç faktörü değil taktiksel hamleler sonucu belirleyecek.

 

4.AYAK: Bu koşuda iyi isimler olsa da hepsinden daha iyi denilen YILDIZLI BÜLTEN için kolay kazanır görüşleri mevcut.

 

5.AYAK: Kazanması uzun sürmez denilen takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ile çok sürprizde ilk yarışında ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN yazmanızı önereceğiz.

 

6.AYAK: Bursa da iki kat koşar denilen YILDIZLI BÜLTEN ilgililerinin burada beklentileri çok yüksek. Yarış içi aksilik yaşamazsa kazanır diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.