26 Aralık 2018 Çarşamba Bursa Altılısı Bülten Tüyosu

26 Aralık 2018 Çarşamba Bursa Altılısı Bülten Tüyosu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

26 Aralık 2018 Çarşamba Bursa

 

1.AYAK:  ************ ahırdanbanko önerildi.

 

2.AYAK:  ************ yine çok koşacak dikkat. ************ ve ahır önerisi ************ ile birlikte  pisti ıslak bulursak affetmeyiz diyen ************ ilgilileri sürpriz peşinde.

 

3.AYAK:  Bu koşuda sürpriz bir netice çıkmasını bekliyoruz. Önereceğimiz isimleri kuponlarınızda bulundurunuz.

 

4.AYAK:  ************ bursayı çok sevdiği için bu rakipler yanından ilgililerinin çok ümitli olduğunu öğrendik. Şartların da tam lehine olmasından dolayı sürpriz atı sağlam banko olarak yazabiliriz.
BANKO: *

 

5.AYAK:  Kazanma karakterinden dolayı geri planda kalan ************ için değişim gösterdi uyarısı yapmıştık, son yarışında sulu pistte önü kapatınca seri sprinte başlayamamış ve binicisi tarafından da fazla sıkıştırılmamış, ilgilileri bu kez işi sağlam tutup ön grupta yer alarak yarışı sürdürecekler. Yinede kazanma karakterinden dolayı tek bırakmam çok riskli olup yanına ahır önerisi ************ mutlaka yazalım.

 

6.AYAK:  ************ iddialı bir şekilde önerildi mutlaka yazın. ************ muhteşem durumda diyorlar, startta kalmazsa rahat bile kazanabilir. ************  kocaelide bir dön gel yapıp hedefli yarışacak, ************ ahırlarında ciddi hazırlık mevcut. ************ kazanma karakteri çözülemeyince o güzel formunda gerilemeler görüldü, ancak kalite kalitedir ve ihmal edilmemelidir. ************ sürprizde yazılmalı.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.