26 aralık 2019 perşembe izmir altılısı SÜRPRİZ BANKO

26 aralık 2019 perşembe izmir altılısı SÜRPRİZ BANKO

26 aralık 2019 perşembe izmir altılı tüyoları SÜRPRİZ BANKO

 

*1.AYAK:* Ciddi hazırlıktan geçen ************* ile takip atımız  ************* öncelikle yazılmalı. ************* bugün çok iddialı. ************* bu formu ile her koşusunda yazılır.

 

*2.AYAK:* Müzbin maiden ************* bugün ihmale gelmez. Formda ************* her an yarış kazanacak durumda.

 

*3.AYAK:* ************* yarış içi şartlar lehine olduğundan çok koşacaktır. ************* takip atımız ve bugün yarın kazanır durumda dikkat. Bu kilolarda ************* yine iyi koşacaktır.

 

*4.AYAK:* Bugün için stili bir rakibi olmadığından ve yarış içi zorlanmayacağından ************* kazanacaktır. BANKO

 

*5.AYAK:* Ekibinin çok şeyler beklediği ************* artık tam kapasite koşuyor. Sorunları halledilen ************* bu kez affetmeyebilir.

 

*6.AYAK:* ************* ahır önerisi olarak takibe aldığımız bir isim. Mükemmel formda olduğunu biliyoruz. Yarış içi bir aksilik yaşamaz ise bomba yapmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak yüksek ikramiye hedefleyen kuponlarda değerlendirilebilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.