26 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Tahminleri Özel Tüyolu Altılı Kuponları

26 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Tahminleri Özel Tüyolu Altılı Kuponları

26 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Tahminleri Özel Tüyolu Altılı Kuponları

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

26 Ekim 2018 Cuma Bursa

1.AYAK:  Genel olarak günün en zor koşusu olacak. Bugün pistten önerilen veya öne çıkarılan bir isim olmadı. Sadece Geçmiş koşularında ******** için fazla maiden kalmaz denilmişti.

2.AYAK:  ******** ve ******** ahır önerileri mutlaka yazın.  ******** yeteri kadar yarış gördü artık adını duyurur dediler. ******** ve ******** ‘da müsait grupta ihmale gelmezler.

3.AYAK:  ******** bugün muhtemelen kolay kazanacağı bir grup bulmuş ancak ara sonrası etkilenme olasılığı olduğundan yanına rakip önereceğiz. ******** yarış içi şartlar oturduğunda çok sert rakiplere kafa tutabileceğini söylemiştik. Bugün bunu başarabilir. Dikkat. ******** bir grubun güvendiği isim,  ******** yarış içi şartlar lehine olduğunda rakip tanımaz.  ******** ve ********  ihmale gelmeyecek forma sahipler. ********  son yarışı sürpriz değildi dediler. Kalitesini koşmaya başladı artık grup farketmez yazılmalı.

4.AYAK:  Kazanma özürlü maiden ******** ve yine ******** arasında çekişme olacak. En fazla ******** bu ikiliyi bozabilir diyoruz.

5.AYAK:  ******** ilk yarışına göre bugün herkesin teki konumunda. Tecrübeli ******** ise çimde tekrar şansını deneyecek. Formu iyi olduğundan yarış içi sorunu halledilmişse beklenenin üstünde koşup bombayı patlatabilir. ******** ahırlarda son yarışında çok tutuluyordu. Bugün beklenen çıkışı yapabilir.

6.AYAK:  Mesafenin etkili isimleri ******** ve ******** bugün çok ciddi hazırlıklarla bu koşuya katılacaklar. ******** ve ********  üst düzey form durumları ile müsait grupta muhakka yazılmalı.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.