26 Ekim 2018 Cuma İstanbul Altılı Tahminleri Özel Tüyolu Altılı Kuponları

26 Ekim 2018 Cuma İstanbul Altılı Tahminleri Özel Tüyolu Altılı Kuponları

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

26 Ekim 2018 Cuma İstanbul 

1.AYAK:  ****** için iyi şeyler duyduk, bu koşusunda beklentiler yüksek. Cazip banko olarak denenebilir. Tek rakip ******

2.AYAK:  9.UĞURSEL bugün çok geri planda kalmış ama özellikle bugünkü görüntüsü kazanmaya yeter de artar denildi. ****** bugün yarın kazanır diye dillenen isim. Muhakkak yazalım. ****** ilk startında güvenilen bir isim. Ne yağacağı meçhul olduğundan rahat kazanırsa da şaşırmamalı. ****** ise ****** ile maidene son verebilirir.

3.AYAK:  İlgilierinin kazanması için herşeyi denediği 1.MAKAMBO muhakkak kuponlarda olsun. ******afg oranlarında geri planda olsa da pist çevresinde bugün çok koşması beklenen isim olarak göze çarpıyor.

4.AYAK:  ****** ahırdan ön planda önerildi. ****** için potansiyeli yüksek demiştik yanıltmadı, bugün de eksik koşmayacaktır. Bu iki ismi biz ön planda görüyoruz, Sağlamcılar sıralamayı takip etsin.

5.AYAK:  ****** iddialı önerilsede yarış içi avantaları çok olan ****** cazip banko olarak denenebilir.

6.AYAK:  ****** Bugün kolay kazanması beklenen isim. Ahırlar bölgesinde hiç geçilmez tutuluyor . Sadece ikinciliklerinden dolayı kazanma özürlü olabilir şüphesi yaşayanlar ****** ve ****** ile burayı sağlama alabilirler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.