26 ekim ankara ahırdan tüyolu sağlam banko

26 ekim ankara ahırdan tüyolu sağlam banko

26 ekim ankara ahırdan tüyolu sağlam banko

 

*1.AYAK:* Bu kez lehine şartları bulan ********** ile mükemmel hazırlandığı söylenen ********** ikilisi mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Ahır önerisi ********** öncelikle yazın. Bu koşuda kapalı kutu konumunda birçok ismin olduğu belirtildi. Yani kapasitesi belli olmayan taylardan sürpriz çıkışlar gelebilir. 

 

*3.AYAK:* ********** çok güçlü bir at ve önde tempo kurabildiği yarışları genelde kaybetmez. Bugün stili rakibinden etkilenme ihtimali mesafeden dolayı çok yüksek. Bu sebeple bu aralar süper üstü koşan ********** ile bugün lehine şartlarda ********** kuponlara yazalım. 

 

*4.AYAK:* ********** iyi gruplarda da iş yapacağını söylemiştik zira kalitesine yakışır yarışlar sergiliyor. Bugün çok ciddi rakipleri var. Özellikle ********** bugün pek tercih edilmeyecek ama siz kuponlarınızda mutlaka bulundurun. ********** ekleyip kapalı izlemek gerekir.

 

*5.AYAK:* Yarış içi şartlar lehineyken ********** mutlaka yazılmalı. Mükemmel formu devam eden ********** ile sıkı hazırlanan **********

 

*6.AYAK:* ********** çok sürpriz konumda. Bugün yarın kazanır diyorlar ama yarış içi problemi henüz giderilemedi. Biz yine de yazalım zira problemsiz yarışırsa son ayakta herkesi yatırır. Ahır önerisi diğer takip atlarımız ******************** ve ********** ile bugün bir grubun güvendiği ********** sağlam kuponlarda olsun.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.