26 ekim izmir altılısı için sağlam tüyolar

26 ekim izmir altılısı için sağlam tüyolar

26 ekim izmir altılısı

 

*1.AYAK:* Şuan çok sürpriz konumda olan takip atımız *********** için farklı duruma geldi demişlerdi. Eğer startta takılmaz ve iyi yer tutarsa sevdiği şartlarda ilk ayaktan herkesi yatırabilir dikkat. 

 

*2.AYAK:* Ahır önerisi *********** dikkat. Diğer takip atlarımız ***********, *********** ve *********** ile rahat izleyebiliriz.

 

*3.AYAK:* *********** ya kazanır ya da burası karışır denildi. Bütçe doğrutusunda tek bırakmıyorsanız kapatmanız önerilir.

 

*4.AYAK:* *********** etkili formun uyansıtırsa kazanabilir. *********** için bugün lehine şartlar olacak. *********** ise son yarışını saymazsak mükemmel formda diyebiliriz.

 

*5.AYAK:* Bu pistte çok koşar denilen *********** ile bugün ahır önerisi olarak gelen *********** ve *********** kuponlarınızda olsun.

 

*6.AYAK:* Günün en zor koşusu olacak. Önerilen bir isim olmadı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.