26 eylül ankara altılı ganyan yorumları sağlam tüyolar

26 eylül ankara altılı ganyan yorumları sağlam tüyolar

26 eylül ankara altılı ganyan yorumları sağlam tüyolar

 

*1.AYAK:* *YILDIZLI BÜLTEN* için yine uygun grup fakat önceki yarışındada söylediğimiz gibi kazanma karakteri düşük olduğundan pasif atlara bile geçilebiliyor. Ki son yarışında bizi yanıltmadı ve geçildi. Yani kuponlarda olmalı ama tek asla güvenilecek bir at değildir. *YILDIZLI BÜLTEN* yarışın seyri lehine olacağından yazılmalı. *YILDIZLI BÜLTEN* ve *YILDIZLI BÜLTEN* ise sprint kontejanından eklenebilir.

 

*2.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki takip atımız *YILDIZLI BÜLTEN* sorunları halledildiği gün bomba yapacaktır. Biz bugün de kuponlarda bulunduralım. Müzbin maiden *YILDIZLI BÜLTEN* bu kez sert jokey tercih edildi.  *YILDIZLI BÜLTEN*ve *YILDIZLI BÜLTEN* görüntü olarak bu aralar beğenilen isimler.

 

*3.AYAK:* *YILDIZLI BÜLTEN* son yarışında bir grubun sürpriz beklediği isimdi ve yanıltmadı. Bugün kazanmış sert rakipler yanında da yazılmalı. *YILDIZLI BÜLTEN* ve *YILDIZLI BÜLTEN* ahırlar bölgesinde çok konuşuluyor. *YILDIZLI BÜLTEN* sigorta amaçlı eklenebilir.

 

*4.AYAK:* *YILDIZLI BÜLTEN* sert grupta başarılı olamayacağı anlaşılınca fazla zorlanmadı. Bugün lehine şartlarda uygun grupta kazanması gerekir. *BANKO*

 

*5.AYAK:* Yarış seçilerek koşan *YILDIZLI BÜLTEN* lehine şartlarda yine birinciliğe koşacaktır. Arasına rağmen iyi hazırlandığı söylenen *YILDIZLI BÜLTEN* ise ciddi rakip olacaktır.

 

*6.AYAK:* Takip atımız *YILDIZLI BÜLTEN* bugün yarın mutlaka yarış kazanacaktır. *YILDIZLI BÜLTEN* ilk yarışında aşırı güvenilen bir isimdi, bugün bekleneni verebilir. Sürekli birşeyler denenen *YILDIZLI BÜLTEN* üzerinde çok fazla emek var. *YILDIZLI BÜLTEN* bu koşudaki diğer takip atımız olup kuponlarda olmalı.

 

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.