26 eylül Ankara altılısında sürpriz tüyolar var

26 eylül Ankara altılısında sürpriz tüyolar var

26 eylül Ankara

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içi avantajlarını kullanarak kazanabilir. Bugün sahada da çok tutuluyor.

2.AYAK: Form tutan AT İSMİ GİZLİ her an sürpriz bir yarış sergileyebilir. Bu kez sorunsuz katılacağı söylenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka iyi koşar. AT İSMİ GİZLİ buraya hedefli katılıyor dikkat. Canı istediğinde kolay yarış kazanacak kapasitede olan AT İSMİ GİZLİ altılı kuponlarınızda olmalı. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

3.AYAK: Kiloya rağmen AT İSMİ GİZLİ için bugün çok koşar dediler. AT İSMİ GİZLİ ahırlarda güvenilen bir isim. Tekrar çim tercihlenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Kazanması uzun sürmez denilen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ istikrarlı formu ile uygun grupta birhayli ön planada olsa da mükemmel hazırlıkları ile AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.

5.AYAK: Mükemmel hazırlıkları ile AT İSMİ GİZLİ bugün dikkate alınmazsa ceza keser dikkat. AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta mutlaka iyi koşar. AT İSMİ GİZLİ ise sigorta.

6.AYAK: Kazanması için liderliği erken alması gereken AT İSMİ GİZLİ mesafenin de uzamasını değerlendirip bu kez kazanmayı başarabilir. Bugün farklı koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Yarış içi kolay görüntüsünü sonlara saklayabilirse AT İSMİ GİZLİ bomba yapabilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *****
3.AYAK: ****
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.