26 eylül izmir at yarışı günün sürpriz tüyoları

26 eylül izmir at yarışı günün sürpriz tüyoları

26 eylül izmir at yarışı günün sürpriz tüyoları

 

*1.AYAK:* Güçlü ve süratli isimlerin kısa mesafeli hız yarışında birçok ismin öne çıkma çabasını izleyeceğiz. Muhtemelen startı iyi alan ve iyi yer tutanın fotoya yakın önde olacağı bu koşuda biz en ön sıradan iki güçlü sprinteri yazalım. Bunlar *YILDIZLIBÜLTEN*   ve *YILDIZLIBÜLTEN* olup rakip olarak süratli isimlerden birkaçını ekleyerek burayı sağlama alınız.

 

*2.AYAK:* Yarışı dikkat çeken *YILDIZLIBÜLTEN* için tekrarlarsa bu grupta da rahat kazanabilir denildi. Öyle ki yarış içi şartlar da yine stiline uygun gelişeceği için BANKO bile yazılabilir.

 

*3.AYAK:* Ahırdan önerilen ikili *YILDIZLIBÜLTEN* ve *YILDIZLIBÜLTEN* arasından muhtemelen bir birinci çıkacaktır. Geçilme ihtimalleri *YILDIZLIBÜLTEN* önde boş kalmasına bağlıdır. Sigorta amaçlı bu isim de yazılabilir.

 

*4.AYAK:* *YILDIZLIBÜLTEN* grubun güçlü ismi ve haklı favorisi fakat en az onun kadar formda ve kaliteli bir at olan *YILDIZLIBÜLTEN* bugün stili rakipleri tarafından fazla zorlanmazsa sonlarda bu rakiplere kolaylıkla direnip sürpriz yapabilir dikkat.

 

*5.AYAK:* *YILDIZLIBÜLTEN* için ilk yarışındaki tek ciddi rakibini sizlere belirtmiştik zira yarış içindeki hatalardan dolayı belirttiğimiz o rakibine geçilmişti. Bugün hata yapmazsa kolay kazanacaktır. Tek ciddi rakibinin ise pistte mükemmel görünüyor diye not düşülen *YILDIZLIBÜLTEN* olacağını düşünüyoruz.

 

*6.AYAK:* İlgililerinin sürekli kazanacağı yarış kolladığı *YILDIZLIBÜLTEN* bugün lehine şartlarda uygun grupta sürprizi yapacaktır. Altılı kuponlarından yüksek ikramiye hedefleyenler bu atı BANKO yazıp diğer ayakları sağlama alarak büyük ikramiye hedefleyebilirler.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.