26 haziran 2020 istanbul altılı yorumlarımız

26 haziran 2020 istanbul altılı yorumlarımız

26 haziran 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ

 

*2.AYAK:* Hakkında iyi duyumlar aldığımız AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. İyi ellerde itina ile bakılan AT İSMİ GİZLİ için şartlar uygun. Nispetten sert gruba çıkıyor gibi gözükse de çimde bu rakiplerden farkı olmayan AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* Her an sürpriz yapabilecek kıvamdaki AT İSMİ GİZLİ , ciddi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ  ve bu kez hedefli katılan AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ

 

*5.AYAK:* Aradan önce pistte çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ  yarış görmenin avantajı ile sürpriz yapabilir. Tek rakibi güç ve sürat bakımından hazır AT İSMİ GİZLİ  olacaktır.

 

*6.AYAK:* Sürpriz bir yarış kazanan AT İSMİ GİZLİ için yine beklentilerin üzerinde koşacak denildi dikkat. Aralıklarla koşan AT İSMİ GİZLİ düzenli ve ciddi hazırlandığı bu koşuda dinçlikle etkili olacaktır. Sürekli kayba koşan AT İSMİ GİZLİ iyi durumunu yarışa taşıdığında bombayı patlatacaktır. İhmal etmemek lazım.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.