26 kasım adana at yarışları sağlam banko

26 kasım adana at yarışları sağlam banko

26 kasım adana at yarışları sağlam banko

 

*1.AYAK:* Çok ciddi hazırlanan ***********  ile bu kez çok koşması beklenen uygun kilolu *********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*2.AYAK:* Çok sürpriz konumdayken liderliği alabilirse bomba yapar dediğimiz *********** sonlarda avlanmıştı. Bu kez aynı binici ile daha temkinli giderse kazanabilir. *********** yakın zamanda sürpriz yapacağı konuşuluyor . Özellikle yarış süratli geçer ve iyi yer tutarsa bugün bombayı patlatabilir.

 

*3.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen *********** aprantisi tarafından güzel idare edilmesi halinda sürpriz yapabilir.

 

*4.AYAK:* Son yarışı tekrarlarsa bir daha kazanır dedikleri *********** hemen herkesin favorisidir. Lakin ilk yarışı beğenilen ve sonraki yarışı pas geçip buraya hedelenen *********** ihmale gelmez. Her geçen gün farklı bir görüntü ortaya koyan *********** bunu yarışa taşırsa beklenenin üstünde sonuç alacaktır.

 

*5.AYAK:* Bir süre önce takibimize giren *********** çok güçlü bir yapısı var ama yarışlarında hep geç kalıyor. Artan formunu yansıtabilirse bomba yapar dikkat. *********** kazanmak istediğinde bu rakipleri kolay geçebilecek güce sahip.

 

*6.AYAK:* Eski takipçilerimiz bilirler *********** sıkı hazırlandığında bu tip grupları her zaman geçecektir. Bugün de çok ciddi hazırlandığı aktarıldı, sadece pist durumu sıkıntı olabilir, kum pist biraz ıslak olursa şansı daha fazla olabilir. Akşam saatlerinde yağmur beklentisi de var .

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.