26 mart 2019 salı adana yorumları ahır tüyoludur

26 mart 2019 salı adana yorumları ahır tüyoludur

26 mart 2019 salı adana

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan ve ufak tefek sorunları giderilen sürpriz isim ************* ahırdan aldığımız bilgilere göre bu yarışa çok ciddi hazırlanmış. BANKO yazılabilir.


2.AYAK:
 Ahırlar bölgesinde *************  çok konuşuluyor, ************* için de çok kaliteli demişlerdi, hedef burası olabilir dikkat.  Bugün çok koşması beklenen ************* ve bir grubun güvendiği ************* mutlaka yazılmalı.

 

3.AYAK:  ************* ve ************* arasında geçmesi muhtemel bir yarış olacaktır.

 

4.AYAK: ************* sorunlarından dolayı bir süre ara vermişti ama muhteşem geri dönüşü olacak diyorlar. Eksik koşarsa bu kez binicisini bulan ************* şanslı olur. Boş kilolu *************  den ilginç bir koşu gelebilir dikkat.

 

5.AYAK:  ************* için geçilmez yorumu yapanlar var, mükemmel durumdaymış. Banko yazılabilir, Takip atlarımız ************* ve ************* sürpriz arayanlara önerilir.

 

6.AYAK: Lehine şartlar oluşsun diye çim bekleyen ************* ve bugünkü ahır önerisi *************ön planda yazılmalı. Grubun güçlü ismi ************* yazılırsa bu ayak ta sağlama alınır.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44