26 mayıs istanbul özel altılı

26 mayıs istanbul özel altılı

*26 mayıs istanbul*

 

*1.AYAK:* Bu kilolarda genelde iyi koşan ************* favorimiz.************* için çok kaliteli diyorlar. Bu yarışı hedef yapmışlarsa kolay bile kazanabilir. Yarışın temposu lehine gelişirse ************* affetmez. 


*2.AYAK:*
Plase konumda olan ************* yarış içi bir aksilik yaşamaz ise kazanmaya koşar. Bizce Tek rakip bugün için bazı avantajları bulunan ************* olabilir.

 

*3.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan takip atımız ************* için bütün şartlar lehine. Bu avantajı değerlendirip bugün büyük bombayı patlatmasını bekliyoruz. Sigorta olarak yine boş sikleti ile ************* yazalım.

 

*4.AYAK:  ************* ahırlar bölgesinde çok güveniliyor. BANKO yazılabilir. Çok sürprizde ise bu pistte beklentilerin üzerinde koşabilecek ************* ve ************* değerlendirilebilir.

 

*5.AYAK: ************* için bir hata yapmazsa kazanır diyorlar. Bize de BANKO yazmak düşüyor.

 

6.AYAK: Önerilen isim olmadığından burayı kapatmanızı tavsiye edebiliriz.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44