26 Nisan 2019 Cuma Bursa altılı ganyan yorumları tüyolu

26 Nisan 2019 Cuma Bursa altılı ganyan yorumları tüyolu

26 Nisan 2019 Cuma Bursa

 

1.AYAK:  ************** için hiç geçilmez yorumları geliyor. Çok formda ve kaliteli bir tay, ancak tay yarışlarında bu binici ile ne kadar güvenebiliriz göreceğiz. Özllikle bu koşu için rakip aradık. ************** hakkında da iyi duyumlar aldık. Mutlaka yazalım.

2.AYAK: Bu koşuda sürpriz takip atlarımız var. ************** ve ************** öncelikle yazın. Daha sonra iddialı önerilen ************** yazalım.

 

3.AYAK: Sert gruplarda iddialı önerdiğimiz **************  henüz kendini gösteremedi. Başarısız yarışlarından sonra bir hayli geri planda kalmış. Bugün beklenen çıkışı yapabilir dikkat. Yine takip atlarımız ************** ve ************** de kuponlara eklenmeli.

 

4.AYAK: Dünkü gibi bu koşuda da yılın sağlam bankosu olarak önereceğimiz bir isim var. Çime bilenen ************** mükemmel formu ile bu rakipleri geçecektir.

 

5.AYAK: Sırf ilk yarışında kazanmaya koşsun diye bugün çimi bekleyen ************** öncelikle yazın. ************** ve ************** dışında rakip zor çıkar.

 

6.AYAK: **den pek güvenilmeyen ************** ile ters köşe gelebilir, bahisçiler için söylüyoruz dikkat.  ************** ve **************da bugün çok koşacak isimlerden.

Birinci altılı için kuponlarınıza iddialı önerilen şu isimleri ekleyiniz.
**************
**************

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]