26 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan Yorumları Hazır ve Bankolu Sürpriz Atlar

26 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan Yorumları Hazır ve Bankolu Sürpriz Atlar

26 Ocak 2019 Adana Altılı Ganyan Yorumları Hazır ve Bankolu Sürpriz Atlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

26 Ocak 2019 Adana

1.AYAK: Gruptan güçlü olan *********** ‘in kazanması gereken bir koşu ama yarışın hızlı seyretmesi halinde *********** ‘ da çok etkili olur. iki atı ayırmazsak rahat bir yarış izleyebiliriz.

2.AYAK: *********** Güçlü rakiplerle iyi koşup başarılı olduğundan bugün çok güveniliyor, ancak yarış içi şartlar tam istediği gibi gitmezse hiç ummadığı atlara bile geçilebilir. Dolayısıyla yazılmalı ama banko olarak güvenilemez. Kaliteli *********** mutlaka kuponlarınızda olsun. Son yarışı sürpriz sayılmaması gereken çok formda *********** ile birlikte takip atları *********** ve ***********‘da ekleyelim.

3.AYAK: *********** belki eski formunda değil ama yarış içi şartları da lehine yakaladığında affetmiyor. Kalitesini konuşturuyor. **stili rakibi varken zorlanacağını düşündüğümüzden eledik, **  ise virajdan sonra öndekileri atlamaya ve ** direnmeye çalışacaktır. Muhtemelen senaryoda ** eksik koşmaz ise fotoya yakın ** avlayıp kazanacaktır. BANKO yazılabilir.

4.AYAK: *********** bir süredir takibimizde ve yarış içi şartların lehine gelişeceği gün bombayı patlatacaktır dikkat. Bugün mesafe engelinden dolayı banko önermiyoruz ama net favorimizdir. Kazanma karakterinden dolayı normalde yazmayız ama hem kalitesi hem de sıkı hazırlıktan geçti bilgisi üzerine *********** kuponlara ekliyoruz. *********** ise bir grubun güvendiği isim, yazmakta fayda var.

5.AYAK: İlk startı dikkat çeken *********** bugün de benzer bir koşu yapar rakip tanımaz denildi. *********** için sorunları halledildi dediler, çok koşarsa şaşırmamak lazım.

6.AYAK: *********** ilgilileri çok iddialı dikkat. BANKO değerlendirilebilir.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.