26 Ocak 2019 İstanbul Hipodromundan özel tüyolu altılı yorumları

26 Ocak 2019 İstanbul Hipodromundan özel tüyolu altılı yorumları

26 Ocak 2019 İstanbul Hipodromundan özel tüyolu altılı yorumları

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

26 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: 2.GÜMÜŞKESEN kilosu ağır olsa da bizce ciddi rakibinin apranti indirim hatası sebebi ile yine kazanacaktır. Bizce geçilme ihtimali çok düşük. BANKO

 

2.AYAK: Yarış içi şartları da tam lehine bulan 1.DENİZ MAVİSİ muhtemelen kazanır ama her ihtimale karşı mükemmel formu ile ************* ‘de yazılmalı.

 

3.AYAK: Yarışlarında başarı gösteremese de  8.KAMÇISIZ için çok formda bilgisi geldi. Yarışa taşırsa bombayı patlatır dikkat. ************* ahır önerisi, çok hazır bir tay olduğu aktarıldı.

 

4.AYAK: ************* bugün belkide hemen her kuponun bankosu olacak ama bu kez yarış içi alehine seyredecek durumlar var. 5.SAHİPBEY kendisine tek rakip gördüğü rakibini mesafeden dolayı ya yalnız bırakmayacak ya da ısrarla liderliği alıp direnmeye çalışacak. Her iki ihtimalde de iki atı ayırmamak lazım.  Bu koşuda ** ve ** da süratli atlar. Yani 1200 de tam bir sürat yarışı olacak. Bu koşuda güçlü bir sprinter olsa mutlaka kazanır derdik ama geriye sadece  hiçbir başarısı bulunmayan ************* kalıyor. At atı geçer kanunu acaba mı dedirtiyor.

 

5.AYAK: 1.KARAÇELİK sert gruba çıkıyor olsa da mükemmel durumu ile yine yazılmalı. ************* sprint kontejanından muhakkak yazılmalı zira bu kez şartlar lehine.

 

6.AYAK: Bu kez sorun yok tamam denilen ************* gücünü koşarsa kazanır. Olur da eksik koşarsa diye sigorta amaçlı ************* yazalım rahat izleyelim.

 

kupon

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.