26 ocak adana altılı ganyan yorumlarımız

26 ocak adana altılı ganyan yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu kez hata yapmazsa kazanır diyorlar.Yarış lehine seyredecek denilen AT İSMİ GİZLİ için beklentiler yüksek.

 

*2.AYAK:* Son zamanlarda ilk defa gözle görülür değişme gösteren AT İSMİ GİZLİ bu kez ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ  ekibi iddialı. AT İSMİ GİZLİ boş kilo ile dikkate alınmazsa ceza kesmeye hazırdır.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ahırlar bölgesindee hayli güvenilen bir isim. Ancak bizce en az onun kadar kaliteli ve şuan tam kapasite forma ulaşan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı.

 

*4.AYAK:* Denk güçteki isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında bir yarış olacak. Yarış içi gelişmelere bağlı taktiksel savaş sonucu belirleyecektir.

 

*5.AYAK:* Çok sürpriz isim olan AT İSMİ GİZLİ bugün yarın bomba yapacak dikkat. AT İSMİ GİZLİ kazanması için biraz milimetrik sürülmesi lazım. Bugün başarabilirler. Dinlenerek güzel form tutan AT İSMİ GİZLİ takibe alınmalı.

 

*6.AYAK:* Bu aralar başarılı bir yarışı olmasa da AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ da çok değişmiş dikkat.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.