26 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

26 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

26 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

26 Şubat 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: İlk kez koşan taylardan ************ için iyi duyumlar geldi. Adını mutlaka duyurur. ************ ilgilileri bu kez biraz daha sabırlı ol talimatı verdi. ************ ve ************  ise geniş kuponlarda olmalı.

 

2.AYAK: ************ yarış içi avantajlarından dolayı yine çok şanslı. Altılı kuponlarında banko değerlendirilebilir. Sağlama almak için ************ ve ************ da yazmalıyız.

 

3.AYAK: Yarışın favorisinin kazanmasını engelleyecek birçok faktör var. Dolayısıyla sprinter bir rakibi onu geçebilir. Biz sıralamadaki tüm atların yazılması taraftarıyız.

 

4.AYAK: Ya tek ya hepsilik bir koşu. ************ yine çok avantajlı şartlarda yarışacak. Banko yazılması lazım aslında ama bu yaşta bir ata eksik koşarsa neden eksik koştun diyemeyiz. Her an geri vites yapabilir. Ama %75 lik bir ihtimal kazanacaktır diyebiliriz. Sağlamcılar veya sürpriz kurgu yapmak isteyenler sıralamayı değerlendirsinler.

 

5.AYAK: Birbirini devamlı geçebilecek potansiyele sahip ************ ve ************ ekürileri ayırımsız yazılmalı.

 

6.AYAK: ************ bir süredir takibimizde olan kalite bir isim. Giderek formunu arttıran ve yarış tecrübesi kazanan tay bugün çok gerilerde beklemezse güzel bir sprint ile birinciliğe ulaşır.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.