26 Şubat 2019 Salı Adana Altılısı için Çok sağlam bankolar

26 Şubat 2019 Salı Adana Altılısı için Çok sağlam bankolar

26 Şubat 2019 Salı Adana Altılısı için Çok sağlam bankolar bu sayfada

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

26 Şubat 2019 Salı Adana

 

1.AYAK: Kazanması uzun sürmez denilen ************ yanına bugünkü ahır önerisi ************ ile önceden önerilen ************  , ************ ikilisini de yazıp rahat izlemek lazım.

 

2.AYAK:************ hakkında çok çok iyi duyumlar geldi. Etkili bir jokey binse banko bile önerebilirdik. Rakip olarak yine çok ciddi hazırlıktan geçtiği duyumu gelen sürpriz isim ************ yazacağız.

 

3.AYAK: Şu sıralar kazanma özürlü atların kazanma sıraları geldiği için ************ mutlaka yazılmalı.************ bugn yarın mutlaka kazanır. ************ ise sürpriz hazırlığında.

 

4.AYAK: ************ için dön gel yaptı artık hazır diyorlar . Bizce koşunun net en şanslı ismidir. Rakip ************ ve ************ olabilir.

 

5.AYAK: ************ ve ************ son dönemde değiştiği gözlemlenen ve bu form durumuna istinaden çok koşması beklenen isimler. Bunların yanına yine geri planda kalan ama kalitesinden şüphe duyulmayacak olan ************ eklenmeli.

 

6.AYAK: Alt grup atlarının bir yarış kazanınca favori olduğu bu koşuda biz form durumu iyiye giden kalite isimleri sürpriz gibi yazacağız. Muhtemelen çok at yazılan yeri sürpriz birkaç at yzarak geçebileceğiz. Bunlardan ************ öncelikle kuponlarınızda olsun.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.