26 şubat 2020 bursa altılısı günün sürpriz atları

26 şubat 2020 bursa altılısı günün sürpriz atları

26 şubat 2020 bursa altılısı günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Ara sonrası yarışında çıktığı gibi bitirmesi beklenen AT İSMİ GİZLİ liderliği alamadığı halde iyi koşmuştu. Bugün stili bir rakibi ile inatlaşmaz ise tek rakibi mesafe olacaktır.

 

*2.AYAK:* Kazanma karakterine yenik düşen AT İSMİ GİZLİ bu yarışta zincirleri kırabilir. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi mutlaka yazalım.

 

*3.AYAK:* Taktiksel olarak yarış içi gelişmelerin sonucu değiştireceği karışık bir koşu olacak , ekibinin bu yarışta beklentilerinin yüksek olduğu AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda mutlaka olsun diyoruz.

 

*4.AYAK:* Daha iyi gruplardada başarılı olmasını beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ eğer kazanma özürlü değilse bu gruba geçilmeyecektir. AFG oranlarında  muhtemelen plase konumda olacak olan bu atı biz SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

 

*5.AYAK:* Bu pisti seven AT İSMİ GİZLİ çıkış yapabileceği şartlarda yarışacak. AT İSMİ GİZLİ ekibi bu koşu için bursayı tercih etti.  form durumu AT İSMİ GİZLİ belli bir isim. AT İSMİ GİZLİ uygun grupta ihmal edilmemeli.

 

*6.AYAK:* Genelde iyi rakiplerle mücadele eden AT İSMİ GİZLİ başarılı bir grafik çizdi. Bu durumunu yarışa taşıması bekleniyor bugün de . AT İSMİ GİZLİ ise mükemmel durumdaymış, idman pistinde görenler mutlaka birincilik mücadelesinde olur diyorlar. Ayırmamak lazım bu iki ismi.

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.