26 şubat istanbul altılısı bomba tüyolar

26 şubat istanbul altılısı bomba tüyolar

26 şubat istanbul altılısı bomba tüyolar

 

*1.AYAK:* Bu grupta geri planda şans verilen bir isim olsa da yarış içi şartların yarayacağı AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak geldiğinden takibe de alalım.

 

*2.AYAK:* Bir grubun çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ  öncelikle yazın. Takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ  bugün ters koşabilir. Bu aralar çok iyi durumda denilen AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilk yarışında çok beğenilen bir isim. Buna bakılarak kazanması uzun sürmez denilmişti. Binicisi atı tanıdığından sprint mesafesini bu kez ayarlamasını bekliyoruz. AT İSMİ GİZLİ takibe almamız için önerilmişti. Bugün beklenen çıkış yarışını yapabilir.

 

*4.AYAK:* Son yarışında sürpriz kontejanından önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ 30 ganyan ile sürpriz yapacaktı ki trafik sorunu yaşadı. Bugün rakipler değişse de kilosu hafiflediği için yine etkili olacaktır. 

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok beğenilen yarışından ziyade idmanlarında da çok beğenilen bir isim. Bugün yarış kaybetmesi çok zor görünüyor.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ takibe alın bu veya sonraki yarışında büyük bomba yapacaktır. Bu tip yarış stili belli isimler senede 1,2 yarışta lehine gidişat yakalarsa kazanırlar. Bugün yarış tersi seyirde çok hızlı başlarsa boş kilolu takip atımız AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.