26 temmuz 2020 adana altılı yorumları

26 temmuz 2020 adana altılı yorumları

26 temmuz 2020 adana altılı yorumları

 

*1.AYAK:* Bu mesafede  AT İSMİ GİZLİ her zaman ön planda değerlendirilmeli.  AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlıkları ile şanslı olacaktır. Mesafesine dönen  AT İSMİ GİZLİ ile istanbulda umduğunu bulamayan  AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun. Sürprizi  AT İSMİ GİZLİ yapabilir dikkat.

 

*2.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ dışında göze batan bir isim olmadı. İyi durumunu kazanarak süslemesi tamamen aprantisine bağlı. Kendisinin de ilk birinciliğini alması muhtemel bu koşuda riski sevenler BANKO yazabilirler.

 

*3.AYAK:* Bugün şartları lehine bulan  AT İSMİ GİZLİ dan bir sürpriz gelebilir. Yakın zamanda kazanır denilen  AT İSMİ GİZLİ ihmal etmemek lazım.

 

*4.AYAK:* Yarış gören  AT İSMİ GİZLİ bu pistte çok koşacaktır. İyi yarışları ile  AT İSMİ GİZLİ ve pistte çok beğenilen  AT İSMİ GİZLİ rakip olurlar.

 

*5.AYAK:* Takip atımız  AT İSMİ GİZLİ ile bu gruba göre iyi yarışları olan  AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* Bu aralar hazırlıklarına hız veren  AT İSMİ GİZLİ için çok iyi dediler, takibe alalım. Aprantisi idare ederse  AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. Değiştiği gözlemlenen  AT İSMİ GİZLİ bu durumunu yarışa yansıtıyor, bugün kazanarak kendini kanıtlayabilir.

 

*ALTILI ŞABLONU*

 

1.AYAK: *****

2.AYAK: *

3.AYAK: *****

4.AYAK: ***

5.AYAK: **

6.AYAK: ****

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.