26 temmuz cuma bursa at yarışı tüyolu yorumları

26 temmuz cuma bursa at yarışı tüyolu yorumları

26 temmuz cuma bursa

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN bu koşuda iddialı olan isimler.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasında geçmesi beklenen koşuda sürprizde YILDIZLI BÜLTEN değerlendirilebilir.

 

3.AYAK: Bir süredir takibimizde olan ve yakında mutlaka kazanır denilen YILDIZLI BÜLTEN için şartlar çok müsait. Artık başına bir iş gelmezse bugün kazanır diyoruz. Yanına at yazacaklara bir diğer takip atımız YILDIZLI BÜLTEN önerebiliriz , zira yarış erken süratlenirse sonlarda iyi bir sprint izlettirebilir.

 

4.AYAK: Sürpriz konumda olan YILDIZLI BÜLTEN  için iyi hazırlandı bilgisi geldi.  YILDIZLI BÜLTEN bugün çok koşar dediler. YILDIZLI BÜLTEN ise kazanma karakterien rağmen şartları lehine bulacağından değerlendirilmeli.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibinin birhayli iddialı olduğu bir tay. Yarış içi bir aksilik yaşamazsa kazanacaktır. BANKO

 

6.AYAK: Günün zor koşusunda takip atları YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazmanızı önereceğimiz isimlerdir. Bütçenize göre bu koşuya çok at yazarak sağlama alabilirsiniz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.