26 temmuz istanbul altılısı Yılın En Sağlam Sürpriz Bankosu

26 temmuz istanbul altılısı Yılın En Sağlam Sürpriz Bankosu

26 temmuz istanbul altılısında Yılın En Sağlam Sürpriz Bankosu bulunmaktadır

 

1.AYAK: Çok ciddi hazırlıklarla bu koşuya katılan YILDIZLI BÜLTEN dikkat, sürprizi yapabilir.  YILDIZLI BÜLTEN boş kilo ile yarış içi şartlar da lehineyse çok koşar.

 

2.AYAK: Ekürilerden YILDIZLI BÜLTEN iddialı olduğunu öğrendik. Takip listemizdeki YILDIZLI BÜLTEN son yarışlarına nazaran ilk defa bu kadar iyi gözükmüş. YILDIZLI BÜLTEN ise bugün yarın kazanır diye dolanıyor.

 

3.AYAK: Çok daha sert rakipler yanında bile sizlere önerdiğimiz YILDIZLI BÜLTEN bu kez lehine şartlarda uygun grupta kazanmasını bilmelidir. BANKO

 

4.AYAK: Her atın şanslı olduğu bu koşuda önerilen bir isim olmadı.

 

5.AYAK: Yılın en sağlam bankosu önerimiz bu ayaktadır. AFG oranı birhayli düşüktür. Çok sürpriz konumdaki bu isim YILDIZLI BÜLTEN. Uygun şartlarda kazanır tüyosu gelen bu isim bugün tam da istediği şartlarda yarışacak. Büyük bir aksilik yaşamadıkça kazanmasını bekliyoruz. 

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN toparlandığı  ve yakında seriye başlayabileceği konuşuldu, çok sürpriz konumda olması altılı kuponlarını cazipleştirebilir. Gruptan üstün YILDIZLI BÜLTEN  ise sorunlarından arındı denildi ama izleyip görmek lazım. YILDIZLI BÜLTEN çok formda . YILDIZLI BÜLTEN  takip atlarımız.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.