27 ağustos kocaeli altılı programı

27 ağustos kocaeli altılı programı

27 ağustos 2020 kocaeli altılısı günün sürpriz yorumları

1.AYAK: Artık toparlandı kazanma zamanı geldi denilen AT İSMİ GİZLİ bugün lehine şartları değerlendirecektir. Eksik koşarsa AT İSMİ GİZLİ devreye girer.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ pistte çok iyi görünüyor, ayağına çabuk ve düzgün eşgalli tay ilk yarışını kazanabilir. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve bugünkü rakiplere göre iyi işler yapan AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

3.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu kez favorinin kazanamama problemini değerlendirip birinciliğe uzanacaktır. Sigorta amaçlı yarış gören AT İSMİ GİZLİ eklenebilir.

4.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Bu aralar çok farklı denilen AT İSMİ GİZLİ bugün sürprizi yapabilir dikkat. Çalışmalarını yansıtırsa 1AT İSMİ GİZLİ etkili olacaktır. Binici değiştiren AT İSMİ GİZLİ ve takı değişikliği ile sonuç arayan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

6.AYAK: Kocaelide ahır önerisi olarak gelen ancak kendisini gösteremeyen AT İSMİ GİZLİ bugün çok ters koşabilir. AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta adını duyuracaktır. Bursada iyi hazırlanıp gelen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenebilir.

ALTILI ŞABONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ****
3.AYAK: **
4.AYAK: *
5.AYAK: *
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.

Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir. Gündüz yarışları 10:00 Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz. WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.