27 ağustos salı ankara ahırdan tüyolu yorum

27 ağustos salı ankara ahırdan tüyolu yorum

27 ağustos salı ankara

 

1.AYAK: Bu koşusu için özenle hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN için iddialı duyumlar aldık. Günün karışık görünen maiden koşusu olmasına rağmen bizce SAĞLAM BANKO olur.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartların lehine olmasını değerlendireceklerdir. Mutlaka kuponlarınızda olsunlar.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN gücünü kanıtlamış bir isim. Buradaki isimlerden YILDIZLI BÜLTEN nu temiz bir şekilde ezerek geçmiş koşusu var. Ancak bizce ** bu kez daha bilinçli bir şekilde rakibini dikkate alarak gücünü baştan harcamadan temkinli gidecektir. Bu sebeple bu kez ciddi rakibini geçerek bomba yapabilir.

 

5.AYAK: Genelin aksine pek tercih edilmeyecek olan iki isim önereceğiz. Bunlardan biri takip listemizdeki yarış kollayan isim. YILDIZLI BÜLTEN ve diğeri ise yarış gören ve çim piste bilenen YILDIZLI BÜLTEN dir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibinden beklentiler yüksek. Takip listemizde olan henüz adını duyuramamış çok sürpriz isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi bomba köşesinden kuponlara eklenebilir.  Kazanması uzun sürmez denilen YILDIZLI BÜLTEN da ihmal edilmemeli.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.