27 Aralık 2018 Perşembe İzmir Altılı Tahmin ve Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Banko

27 Aralık 2018 Perşembe İzmir Altılı Tahmin ve Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Banko

27 Aralık 2018 Perşembe İzmir Altılı Tahmin ve Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Banko

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Aralık 2018 Perşembe İzmir

 

1.AYAK:  ***********  ve ***********  arasında bir yarış olacağı görüşündeyiz.

 

2.AYAK:  ***********  , ***********  ve  ***********  ahırlarda iyi görüntüsü ile rapor edildiler. ***********  ve ***********  takipteki isimler.

 

3.AYAK:  ***********  ve ***********  öncelikle önerildi. not:*** kazanma karakteri düşük olduğundan asla güvenmeyiniz.

 

4.AYAK:  Sürekli iyi durumundan bahsedilen ve kazanma karakteri çözüldüğünde çok daha üst gruplarda olacağı söylenen ***********  eğer yarışa erken dahil olabilirse kazanmayı başarabilir. Bu koşuda birde çok sürpriz önerimiz var, ***********  hiç şans verilmiyor, startta kalmaz ve erkenden önde temposunu koyabilirse bombayı seyredebiliriz. *********** ***********  ve ***********   ile sağlama alabiliriz.

 

5.AYAK:  ***********  ve ciddi rakibi  ***********  rakiplerinden ayrı gözükse de yarış içi dezavantajlı durumları var. Bu sebeple onlar yokmuş gibi rakip yazmalıyız. Çok iyi durumundan bahsedilen ***********  ve beklentilerin yüksek olduğu ***********  mutlaka yazılmalı.  ***********  ve ***********  ile rahat yarış izlemek mantıklı seçenek.

 

6.AYAK:  ***********  tek yazılması gereken at, gerek form durumu gerekse yarış içindeki mücadelesi bu grupta kazanmasına yeterlidir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.