27 aralık 2019 izmir at yarışı yorumlarımız ve BANKOLAR

27 aralık 2019 izmir at yarışı yorumlarımız ve BANKOLAR

27 aralık 2019 izmir at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki takip atımız *********** bazı problemlerinden dolayı henüz günücü kanıtlaymadı. Her an sürpriz yarış gelebilir. Canı istediğinde yarış kazanacak olan formda *********** ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Hedeflendiğinde genelde çok koşan *********** için grup çok müsait. Kapasitesinin çok altında koşan *********** eğer sorunları halledilmişse çok farklı koşabilir.

 

*3.AYAK:* Güç kıyaslaması henüz yapılamadığından mutlaka kapatılması gereken bir koşudur.

 

*4.AYAK:* Son dönemde formsuz gibi dursa da bu grupta her bakımdan öne çıkan *********** BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Çevrede çokça konuşulan ve kazanması çok yakın denilen *********** için bu grup ve yarış içi şartlar tam da istediği gibi olacak. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Bu grupta *********** pek şans verilmeyip biraz geri planda kalsa da kapasitesinin üst düzey olduğu bilindiğinden ihmal edilmemelidir. Tempo kurabilirse *********** çok şanslı olur. Ahır önerisi olarak gelen ve bugün çok beğenilen *********** mutlaka kuponlarda olsun.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.