27 aralık 2019 kocaeli altılı sürpriz tüyolar

27 aralık 2019 kocaeli altılı sürpriz tüyolar

27 aralık 2019 kocaeli altılı sürpriz tüyolar

 

 NOT: 1. koşuda bulunan takip atımız ********** taktiksel olarak bir hata yapmazsa sürpriz yapabilir. Bahis oynayanlar değerlendirebilirler.

 

 

*1.AYAK:* Bu aralar farklı gözüktüğü söylenen ********** ile ekibinin inandığı ********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*2.AYAK:* **********  ,********** ,********** ,********** ve ********** yarış içi şartlar dahilinde şanslı olması beklenen isimlerdir.

 

*3.AYAK:* Bu grupta işin sprinte kalacağını düşünürsek çok formda ********** bitirici olacaktır. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* ********** uygun grupta lehine şartlarda yine şanslı fakat bu kez yanına ahır önerileri ********** ve ********** yazılmalı.

 

*5.AYAK:* ********** için bugün yarın kazanır diyorlardı. Bir grubun çok güvendiği ********** de ihmal edilmemeli.

 

*6.AYAK:* Günün son koşusunda öncelikle form tutuan güçlü isim ********** yazalım. Yarış içi şartları değerlendirmesi gereken  ********** ve ********** sağlam kuponlarda olsun.

 

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.