27 Ekim 2018 İzmir Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

27 Ekim 2018 İzmir Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

27 Ekim 2018 İzmir Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

27 Ekim 2018 İzmir

1.AYAK:  ******* ve ******* iyi hazırlıktan geçip bu koşuya katılacaklar. 4.DEMİRSEMA ahırdan şiddetle yazmamız önerildi. *******  ve ******* görüntü olarak bugün kendilerini yazdırırken ******* sürpriz.

2.AYAK:  ******* son yarışında ekürisinin altında pasifize durumda kalmıştı, bugün tek başına dengi grupta mükemmel formu ile bizce bombayı patlatmaya yakın. Mutlaka kuponlarınıza ilk sıradan girsin.  ******* yarışlarında hiçbir varlık gösteremese de yakın zamanda çıkış yarışı yapacak ve takibe almak lazım. ******* pistte dikkat çeken bir isim.  ******* ve ******* ise takibe alınması gereken diğer formda isimler. ******* daha sağlam kuponlara önerilir.

3.AYAK:  ******* bugün için geçilmesi zor deniliyor.

4.AYAK:  ******* bugün neredeyse hiç şans verilmemiş ama süper durumda olduğundan bahsediliyor, herkese cezayı kesebilir.  ******* form sıçraması sonucu bu gruplarda rahat kazanabiliyor.

5.AYAK:  ******* takipteki isim. İlk startında beklentilerin düşük olduğu ama formda olduğu aktarılan ******* dön gel yapmıştı, aprantisi düzgün sürebilirse bugün yarış görmenin avantajı ile ağırlığını koyup bomba yapabilir dikkat.  ******* ve ******* ne zaman kazanacakları meçhul formda isimler.

6.AYAK:  ******* ilgilileri atlarından ümitli. *******ahır önerisi dikkat.  ******* ve ******* kazanma özürlü olsa da istediği şartlar oturduğunda yarış kazanacak potansiyelli isimler.  7.SARIŞIN KURT ise ahır önerisi olduğundan kuponlara eklenebilir. ******* ve *******  geniş oynayanlara önerilir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.