27 ekim 2019 pazar adana altılısı tüyolarımız

27 ekim 2019 pazar adana altılısı tüyolarımız

27 ekim 2019 pazar adana altılısı tüyolarımız

 

*1.AYAK:* Bu rakipler arasında ************ çok ön planda önerilse de  kaba kum performansı harika olan sürpriz isim ************ ilk ayaktan herkesi yatırabilir. Kilo kaldırabilen  ************ için de uygun rakipler.

 

*2.AYAK:* Yarışları kötü olsa da artan performansı ile artık sürpriz yapabilir seviyeye geldi denilen ************ öncelikle yazın. Sevdiği mesafede liderliği erken alabilirse bu rakiplere kolayca direnip bomba yapabilecek olan ************ değerlendirilmeli.

 

*3.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu ************ ile takip atımız ************ ve ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*4.AYAK:* ************ ve ************ rakiplerinden farklı kalitesi ile öne çıkıyor. Lakin yakın arayla katılacağı son yarışını pas geçip buraya hedeflenen ************ ihmale gelmez.

 

*5.AYAK:* ************ son yarışını yansıtırsa rakip tanımaz.************ ve ************ ne bugün dikkat. Çok sürprizi ise takibe almamız önerilen ************ yapabilir.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir at olmadı. Mesafe de formda gözüken birçok isme ters olduğundan oldukça zor geçecek bir koşudur.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.