27 ekim istanbul ahırdan özel tüyolu sağlam banko

27 ekim istanbul ahırdan özel tüyolu sağlam banko

27 ekim istanbul ahırdan özel tüyolu sağlam banko

 

*1.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu ************ yanına bu aralar çok beğenilen ************ ve ************ yazalım. Bir süredir takibimizde olan ************ ise kendisini tanıyan binicisi idaresinde şanslı olabilir. Bir de sürpriz konumda olan ************ var ,son yarışında ekibi çok iddialıydı fakat yarış içi bir sorunu nüksedince biraz geri alındı. Sorunu halledilmişse çok ters koşabilir.

 

*2.AYAK:* Takibe aldığımız güçlü sprinter ************ yarışın süratli geçmesi halinde çok şanslı olacaktır. Benzer şartlarda ************ sürpriz yapabilir.

 

*3.AYAK:* Yeni ekibinde iyi işlere imza ataar denilen ************ ile canı istediğinde istediği rakibi geçebilecek potansiyele sahip olan ************ arasından bir birinci çıkacaktır.

 

*4.AYAK:* ************ zor kazanıyormuş gibi gözükse de rakibe göre koştuğu için  uzak farklar beklenemez. Dolayısıyla iyi formu devam ediyorken bu rakipleri de bir şekilde geride bırakacaktır. SAĞLAM BANKO

 

*5.AYAK:* ************ için sakin bir binici ile çok işler yapar demiştik. Kendisini iyi tanıyan binicisi ile bugün bu rakipleri kolayca geride bırakabilir. Tek bırakmamamızın sebebi şu aralar çok iyi duruma ulaştı denilen sürpriz isim ************ önerilmesidir.

 

*6.AYAK:* Bir grubun çok güvendiği  ************ ve bu aralar görüntü olarak aşırı beğenilen ************  beraberce yazılmalı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.