27 eylül 2018 perşembe izmir Altılı Tahminleri ve pist saatçi önerisi

27 eylül 2018 perşembe izmir Altılı Tahminleri ve pist saatçi önerisi

27 eylül 2018 perşembe izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

27 eylül 2018 perşembe izmir

1.AYAK: Şirinyerde atı gören tanıyan çevresi olan herkesin bankosu *****olacak. Hakkında çok iyi duyumlar var ve yarış içi bi talihsizlik yaşamaz ise kolay kazanır diyorlar. Hem takip listesi için hem de farklı kurgular için ***** önerebiliriz zira favori hariç iyi görünen kalite taylardan en önde gelenidir.

2.AYAK: ***** için çok formda ancak yarışlarına şu sıralar yansıtamadı dediler. Bugün cazip banko olarak deneyebiliriz çünkü beklentiler yüksek, kazanamaz ise takip listemizde olsun sonraki yarışlarını kollayalım.  ***** ‘un son yarışı çok beğenildi. Bugün de kazanabilir. ***** 1 yıldır kazanamasa da bugün olabilir dediler.

3.AYAK: ***** artık yarış içi şartları lehine bulduğunda hep kazanabilecek kapasitede. Bursada kazanıp gelen ***** daha çok sevdiği izmir çiminde üstüne koyup bu rakipleri de geçebilir dikkat.  Daha sonra *****yazılabilir.

4.AYAK: Çimci zannedilen ***** kumda bu rakipleri kolay geçerse şaşırmamalıyız. ***** ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. ***** ihmal edilmemeli.

5.AYAK: Ahır önerileri *****,*****,*****,*****oldu. *****,*****,***** pistte iyi görünenler.

6.AYAK: ***** için yine bir grup iddialı.  ***** ve ***** kalite kontejanından yazılmalı. Birde uzun arası olan ama sıkı hazırlıkları ile dinçlik yarışını etkili yapacağı konuşulan ***** kuponlarda olmalı diyoruz.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.