27 eylül bursa altılısı sağlam tüyolar burada SAĞLAM BANKO

27 eylül bursa altılısı sağlam tüyolar burada SAĞLAM BANKO

27 eylül bursa altılısı sağlam tüyolar burada

 

*1.AYAK:* ********** takibimizdeki bir isimdi zira sert gruplardaa bile önermiştik , kazanamazsa da başarılı yarışı bizi yanıltmamıştı. Bugün bu grupta kaybetmesi bizce çok büyk sürpriz olur. SAĞLAM BANKO

 

*2.AYAK:* ********** kendisine göre uygun rakipler yanında kazanamamıştı. Bir kez daha uygun grup yakalamış ve bu kez de kazanamazsa hayatı boyunca birinclik yüzü göremeyebilir. Çok sürpriz konumda olan ********** genelde geç çıkıp boşa koşan bir at . Lakin kapasitesinin yüksek olduğu ve form tuttuğunda bu rakipleri geçebileceği belirtiliyor. Dikkate almak lazım.

 

*3.AYAK:* Yarış gördükçe form tutan ********** için artık sürpriz yapmaya hazır diyorlar. Nefesi düzgün ayarlanırsa çok başarılı olabilir denilen ********** kuponlarda olmalı.

 

*4.AYAK:* ********** yarış içi şartlar lehine giderse kazanır. Aksi halde karışacak ayakta öncelikle ********** ve ********** rakiplerini değerlendiriniz.

 

*5.AYAK:* Hemen herkesin ********** ve ********** arasında geçmesini beklediği koşuda biz takip atımız ********** kuponlara ekleyelim çünkü formda olduğundan stiline uygun bir gidişat bulduğunda bombayı patlatacaktır.

 

*6.AYAK:* ********** canı istediğinde yarış kazanacak orası malum. İlgililerinin hedefli bu koşuya getirdikleri  ********** ile takipteki sürpriz atımız ********** kuponlarınızda olsun.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.