27 eylül istanbul altılısı ahırdan Özel Banko

27 eylül istanbul altılısı ahırdan Özel Banko

27 eylül istanbul altılısı ahırdan Özel İddialı Banko

 

*1.AYAK:* Binici tercihi ile bu kez hata yapmaz kazanır denilen ************* banko yazılabilir. Banko yazmayanlar için takip atımız olan ************* kuponlarınıza ekleyiniz. Zira stili oturdukça daha başarılı koşacak notu ile kaydetmişiz.

 

*2.AYAK:* Kazanmış formda isimler arasında bunlardan üstün olabileceği söylenen ************* bu sıralar tam kapasite koşuyorken yine kazanabilir. Bugün çok beğenilen ************* daha sonra değerlendirilebilir.

 

*3.AYAK:* Bu tip rakipler arasında genelde şans vermediğimiz ************* bugün mesafeden dolayı öncelikle şans veriyoruz. Bu at kazanma karakteri zayıf olsa da şartlar oturduğunda tek kazanabileceği mesafe olduğundan mutlaka yazılmalı. Yine mesafe şartlarından dolayı ************* ile formda gelen ************* diğer rakipleridir.

 

*4.AYAK:* ************* bu şartlarda çıktığı gibi bitirmesi olağan sonuçtur. Yarış erken süratlenirse diye şu sıralar çok formda denilen ************* rakip olarak yazılabilir. Sentetik pistte uzun sprintini mesafeye yayabilirse ciddi favoriyi zorlayacaktır.

 

*5.AYAK:* ************* bugün yarın bombayı patlatır dediler dikkat. Bir türlü bekleneni veremeyen çok sürpriz takip atımız *************  ile bugün ahır önerisi olarak takibe almamız önerilen ************* kuponlarınızda olsun.

 

*6.AYAK:* Takip atımız ************* için bu kez şartlar çok müsait. İlgililerinin de iddialı olduğu bu koşuyu kazanacaktır. BANKO

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.