27 Kasım 2018 Adana altılı ganyan kuponu sağlam bankolu tüyolu

27 Kasım 2018 Adana altılı ganyan kuponu sağlam bankolu tüyolu

27 Kasım 2018 Adana altılı ganyan kuponu sağlam bankolu tüyolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Kasım 2018 Adana

 

1.AYAK:  ********* hızlı bir tay olduğu aktarıldı, dış starttan iyi çıkabilirse kolayca öne gelip rakiplerine sprint şansı tanımadan yarışı bitirebilir. Olurda trafiğe takılırsa ki tay yarışıdır olabilir, bu durumda devreye öncelikle sprint taktiği gerçekleştirecek olan ********* girecektir.

 

2.AYAK:  *********, ********* ,*********  ve *********kalite kontejanından yazacağımız isimler. Kazanma karakterleri güven vermediğinden alt grup atlarından da yazalım. Çok formda ********* , yakın zamanda sürpriz yapabilecek kıvamdaki ********* ve formunu arttıran *********.

 

3.AYAK:  ********* daha ilk yarışında kalitesinden bahsetmiştik, zira yanıltmadı ve kazanmaya devam ediyor. Bugün de nispetten uygun rakipler var ama takipten gelen ve önerilen isimler de var. Mesela yakın zamanda bomba yapar dediğimiz ********* var ki ihmal etmememiz gerekiyor.

 

4.AYAK:  Hem takip listesinden hem de yarış içi şartların çok müsait olduğundan *********  ve ********* öne çıkardığımız isimlerdir. ********* ,  ********* , ********* ve ********* daha sonra değerlendirilebilir.

 

5.AYAK:  ********* için ahırlar bölgesi çok güveniyor dediler. ********* sıkı hazırlanmış zira geri planda kalmasına pek anlam veremedik.

 

6.AYAK:  ********* ve ********* ikilisinden bir birinci çıkacağını düşünüyoruz. Biri kalitesini konuşturacak seviyeye ulaştı, diğeri için de tecrübesi ile yakında yarış kazanır dediler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.