27 Kasım 2018 Kocaeli altılı tahminleri sürpriz sağlam bankolu

27 Kasım 2018 Kocaeli altılı tahminleri sürpriz sağlam bankolu

27 Kasım 2018 Kocaeli altılı tahminleri sürpriz sağlam bankolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Kasım 2018 Kocaeli

 

1.AYAK:  ********* ahır önerisi ile favorimiz. Bir grup ********* ve ********* arasında bir yarış olur diyor. ********* ise durumu iyiye gidip takibe alınması gereken isimlerden.

 

2.AYAK:  ********* ‘nin pist çevresinde günün sürdirek safkanı olarak oynandığını belirtelim. ********* etkili formunu koruyor. 2.NEDİMHAN kendisine göre çok uygun grupta start alacak, biraz da yarış içi şartlar müsaade ederse çok rahat bile kazanabilir. *********  takipte olduğumuz sürpriz isim. ********* ise form sıçraması yapacağı koşu arıyor dikkat.

 

3.AYAK:  ********* bugün çok geri planda kalmış ancak mükemmel hazırlıkları ile bugün çok koşacak dikkat. Sürpriz banko olarak yazılabilir. Rakipler öncelikle ********* , daha sonra ********* ve ********* olacaktır.

 

4.AYAK:  ********* ciddi form artışı gösterdi ve bugün ilgilileri çok güveniyor. Takipteki ********* ve bu sabah önerilen *********  ciddi rakipleri olacaktır.

 

5.AYAK:  ********* , *********  ve ********* gruptan farklı kaliteleri ile öne çıksa da bunların yanına bomba köşesinden ********* yazalım zira yakında bomba patlatır.

 

6.AYAK:  Aslında zor bir koşu ama ********* için start sorunu giderildi dendi. Eğer startta kalmazsa kazanacağını izleyebiliriz. BANKO yazabiliriz.
BANKO: *

 

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.