27 kasım 2019 çarşamba bursa altılısı tüyolarımız

27 kasım 2019 çarşamba bursa altılısı tüyolarımız

 

*1.AYAK:* Bursa kumunda harika koşan ************ son yarışında binicisinin akıl almaz hatalarından dolayı kaybetmişti, bugün mükemmel formu ile kazanmasını bekliyoruz. Yeterki aprantisi üzerinde durabilsin.

 

*2.AYAK:* Uzun zamandan beri sıkı hazırlıklarla bu koşuya katılan ************ ile son zamanlarda çok iyi işler yapan ************ öncelike yazılmalı. Start problemi yaşamazsa ************ birincilik mücadelesine katılır.

 

*3.AYAK:* ************ iddialı önerildiği yarışta binicisinin sürekli atı düzeltmeye uğraşması sonucu kaybetmişti. Bugün sert binicisi idaresinde trafik sorunu yaşamaz ise kolay kazanacaktır diyoruz ve BANKO öneriyoruz. 

 

*4.AYAK:* ************ iddialı olabileceği şartları yine yakalamış durumda. Yine de sonları pek güven vermediğinden benzer stildeki ************ ile formda ************ rakip olarak yazılabilir.

 

*5.AYAK:* ************ ve ************ ahırlar bölgesinde çokça dillenen isimler. Çok hazırlar ve sadece birbirlerini rakip olarak görüyorlar.

 

*6.AYAK:* Startta çok fazla takılmazsa büyük sürpriz yapabileceği şartları bulan ************ öncelikle yazılmalı. ************ için bugün yarın kazanır diyorlar dikkat.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.