27 Mart 2019 Çarşamba Bursa Altılı Yorumlarımız

27 Mart 2019 Çarşamba Bursa Altılı Yorumlarımız

27 Mart 2019 Çarşamba Bursa

 

1.AYAK: Bugün çok iddialı olduğu tüyosu gelen 3.BAŞOK  ilk ayakta BANKO yazmamız gereken isimdir.


2.AYAK: 
************  kendisine göre uygun rakiplerle kazanırken sizlere banko önermiştik. daha iyi gruplarda da yazılması gerektiğini belirtmiştik. Gücü ve formu üst düzey olan kaliteli bir isim ve bugün nispetten sert rakipler yanında kendi gücünü tam olarak test edebilecektir. Bizce bunu başarmaya yakındır. Tek rakibi mükemmel bir sprint beklediğimiz 3.ROWDY  olabilir.

 

3.AYAK: Bu koşudaki bankomuz genelin aksine ************  olacaktır. Çok formda olduğu bilgisi geldiğinden BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK: Bu koşuda ibre yine ************  kayıyor. Ancak bu kez ** tarafından önde rahatsız edilirse ************  rakibine kolaylıkla hakim olabilir.

 

5.AYAK: Bu koşuda iki isim öne çıkıyor kaliteden ve mesafe şartlarından dolayı, ancak onlarında kilo problemi var. Bu iki attan kiloyu dert etmeyecek olan ve yarış içi avantajları elinde bulunduran ************  bugün için BANKO yazılabilir.

 

6.AYAK: Zor koşu . ************ ahır ekibi güveniyor ve ************ ise çok sıkı hazırlanmış.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44