27 Mart 2019 Çarşamba İstanbul Banko Altılı Ganyan Yorumları

27 Mart 2019 Çarşamba İstanbul Banko Altılı Ganyan Yorumları

27 Mart 2019 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK: İyi durumu ile bugün çok koşması beklenen *************** öncelikle yazılmalı. Bu kez lehine şartlarda yarış gören ***************  çok koşar. Kiloya rağmen istikrarlı *************** bugün de ihmale gelmez.


2.AYAK:
 Ahırlarda sürpriz yapabilir diye konuşulan *************** kuponlarınızda kesinlikle olsun. *************** de bugün iddialı olması beklenen bir at. Takipteki isim ***************  ihmal etmeyelim zira her an ceza kesebilir.

 

3.AYAK: İyi gruplarda bile sürpriz yapması beklenerek önerilen *************** bugün nispetten uygun grupta çok şanslıdır. BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK: Genelin aksine bu koşuyu kazanmasını beklediğimiz isim *************** olacaktır. Ciddi rakibinin kazanma karakteri düşükken önde boş kalmış bir şekilde bu avantajını fotoya kadar koruyabilir. *************** ise geçen yarış öndeki rakibi yakalayamayınca bu kez önde gidecek olan rakibini boş bırakmamak adına sınırları erken zorlayabilir.  Bu durumda da sigorta olarak üçüncülükte konumlanacak olan *************** yazalım rahat izleyelim.

 

5.AYAK: Ekibinin oldukça iddiali olduğu bilgisi gelen *************** favorimiz.  Yarışı hızlı götürecek olan safkanlar olması *************** ‘e yarayacaktır.

 

6.AYAK: *************** şu sıralar sürpriz hazırlığında dikkat. *************** takip listemize girmişti bugün de ihma letmeyelim. *************** sigorta olsun.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44