27 NİSAN 2019 Cumartesi İzmir altılı ganyan tüyolu yorumları kuponu

*27 NİSAN 2019 Cumartesi İzmir*

 

*1.AYAK:*   Eski abonelerimiz bilirler ************* bir süredir takibimizdeki isim. İyi durumda ama bazı yarış içi problemlerinden dolayı gücünü gösteremiyor. Bugün hem grup uygun hem de şartlar lehine. Startta da kalmazsa kazanmasını bekliyoruz. Rakip olarak  ************* ve ************* yazabiliriz.

*2.AYAK:* Zor bir koşu ama burası için birkaç isim ile altılı kuponlarını sağlama alabiliriz. Sıralamamıza göre kuponlarınızı doldurabilirsiniz.

 

*3.AYAK:*   Bir grubun hakkında iddialı konuştuğu ************* favorimiz.  ************* yazılmadığında ceza keser.  ************* ve ************* çok formda diyorlar.  ************* de sigorta olsun rahat izleyelim.

 

*4.AYAK:   Mükemmel durumdaki ************* ‘ya rakip olarak takip atımız ************* mutlaka yazalım zira yakında bombayı patlatacaktır.  ************* ve ************* ile de burayı sigortalayalım.

 

*5.AYAK:*  Ahır önerisi ile ************* bugün SAĞLAM BANKO.

 

*6.AYAK:  ************* hata yapmazsa kazanır diyorlar. Eksik koşarsa ************* ve ************* devreye girer.

 

*ALTILI ŞABLONUMUZ*

*1.AYAK: ****
*2.AYAK: *******
*3.AYAK: *****
*4.AYAK: *******
*5.AYAK: *
*6.AYAK: ****

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]