27 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

27 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

27 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK: ************* adana kumunu çok sevdi, öyleki yarış içi şartlar lehine gelişirse geçilmesi çok zor oluyor. Bugün de aradığı yarış türünde bir seyir olacak. Muhtemelen kazanacaktır.

 

2.AYAK: Aradan sonra yarış gören ve iyi koşan ************* belki daha iyi koşması gerekir ama ağrı sızı olabilir üstelik çokta tecrübeli değil. Dolayısıyla yanına takip atlarımızı muhakkak yazalım.  Özellikle ************* bugün ahırlarda çok tutuluyor.  ************* , ************* ve ************* daha sonra eklenmeli.

 

3.AYAK: ************* ve ************* ikilisi arasından bir birinci çıkmasını bekliyorduk ki sabah saatlerinde ************* ahır önerisi ile burayı üçledik.

 

4.AYAK: Şu sıralar kazanmakta zorlansa da kilosu biraz ağır olsa da bu kez rakipsizlikten kazanacağını düşündüğümüz 2.BİLGİNKADİR banko öneriyoruz.
BANKO: 2

 

5.AYAK: ************* sert rakiplere saldırıp iyi görüntü verse de yarış içi şartlar lehine olmadığında kazanması zordur. Bugünde etkileneceği isimler mevcut. Rakip yazmakta fayda var. Özellikle yarış gören kalite ************* ile birlikte dinçlik yarışını etkili yapar denilen ************* yazalım. ************* ‘de sigorta olsun zira çok formda.

 

6.AYAK: Ara sonrası ilk yarışını çok kolay kazanan 3.MİSS TURBO bugün de kolay kazanır diyorlar. Tek sorun dinçlik yarışından sonra ilk yarışında etkili olurmu sorusu, bu sebeple yanına 4.SEHERİNSESİ ve 13.AŞK VE GÜL  ekleyebiliriz.
 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

One Comment
  1. Sizleri takip eden arkadaslarim var gayet basarili buluyorlar, sansiniz bol.olsun

Comments are closed.