27 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Ahırdan Gelen Sürpriz Bankolu Kupon

27 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Ahırdan Gelen Sürpriz Bankolu Kupon

27 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Ahırdan Gelen Bankolu Sürpriz Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************* tam mesafesinde formunun zirvesindeyken  geçilmez diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

2.AYAK: Bu koşuda sıkı hazırlanan ************* yanına ahır önerisi  daha önce verdiğimiz takip atlarımızı yazacağız. ************* ,************* ve ************* topluca yazılmalı.

 

3.AYAK: Bu koşuda genelin aksine ters bir banko önereceğiz. Bu isim ************* olacaktır. Sebebi ise yarış içi tüm avantajı elinde bulundurmasıdır. Ciddi rakiplerinin özellikle bugün birbirlerini kollayacağı bu koşuda bir şekilde kazanmasını bilecektir. SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: ************* yine yarış içi avantajlarından dolayı şanslı ama bir şekilde geçilecek at bulduğundan kazanma karakteri düşük ve banko yazmak riskli oluyor. Öncelikli rakibinin *************  olacağını düşünüyoruz. ************* ekürileri ile birlikte start sorunu yaşamazsa ************* ve sprinte kalırsa ************* eklenmeli.

 

5.AYAK: ************* 11 ocakta muhtemelen kazanacağı yarışı pas geçip daha kolay kazanacağı 14 ocak yarışını tercihlemişti. Mükemmel formu var ama bu kez rakip yazmak durumundayız. ************* önceliğinde *************  ve *************‘yu sürpriz kontejanından ekleyelim.

 

6.AYAK: Ahırdan özel bir at önerildi,  ekibi çok iddialı olan ************* ‘ya dikkat. Biz yanına tek bir rakip yazacağız o da yakında  maidenden çıkar denilen formda isim ************* olacaktır.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

3 Comments
  1. sayenizde dün 6.75 liralık kuponumla 5 bin yakaladım ilk ayakta gümüşkesen ikinci ayakta deniz mavisi ve özellikle kamçısız tek attım 9.liralik ganyanla bu atı mükemmel tespit etmişsiniz tebrik ederim…

Comments are closed.