27 ocak 2020 bursa altılı yorumları sağlam bankolu

27 ocak 2020 bursa altılı yorumları sağlam bankolu

27 ocak 2020 bursa altılı yorumları sağlam bankolu

 

*1.AYAK:* İlgililerinin özenle hazırladığı AT İSMİ GİZLİ son yarışında binicinin teşvik yetersizliği ile adını duyuramadı fakat bu kez daha etkili ve teşvik gücü yüksek olan jokeyi ile önlede tutnabilirse mutlaka adını duyurur. Her an yarış kazanacak formda denilen  AT İSMİ GİZLİ ile bu aralar değişti denilen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenebilir.

 

*2.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün muhtemelen afg son sıralarda yer alacak ama siz kuponlara ilk sıradan yazın. Zira yarış içi şartlar lehine gelişirse bu grupta bomba yapmasını bekliyoruz.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİN her yerde teşviğe cevap veren yapısı ile kazanma karakteri düşük rakiplere geçit vermesi beklenemez. SAĞLAM BANKO

 

*4.AYAK:* Son zamanların iyi binicisi ile AT İSMİ GİZLİ kazanması için biraz önde idareli gitmesi yeterlidir. Ancak bu kez mesafeden dolayı AT İSMİ GİZLİ mutlaka rakip yazılmalı.

 

*5.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*6.AYAK:* Zor bir koşu olarak gözüküyor fakaat rakiplerinden farklı olan AT İSMİ GİZLİ hem yarış içi avantajları var hem de buraya hedefli katılıyor. Çok iyi formu ile artık maiden’den çıkmalı diyoruz. BANKO yazılabilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.