27 Şubat 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Oku Kazan ÇOK SAĞLAM BANKO VAR

27 Şubat 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Oku Kazan ÇOK SAĞLAM BANKO VAR

27 Şubat 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Okuyun siz de tutturun

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Şubat 2019 Bursa

 

1.AYAK: *********** lehine şartlarda yarışacağından kazanmayı başaracaktır. Ahırdan da çok hazır bilgisi geldiğinden BANKO öneriyoruz. Rakip yazacaklara sadece sprinti mesafeye yayabilirse ***********  iyi koşabilir diyoruz.

 

2.AYAK: *********** ve *********** sürpriz ahır önerileri olarak geldi. *********** ve *********** iyi koşması beklenen isimler. *********** ve *********** takipten yazacaklarımız.

 

3.AYAK: Günün en sağlam bankosu olarak *********** diyoruz. Bu at neredeyse hiç geçilmez konumdadır.

 

4.AYAK: *********** ve diğerleri diye koşuyu ayırıyoruz. Hazır olduğu hakkında iyi duyumlar aldık fakat sakatlığı tam olarak düzeldimi bilemiyoruz. Aldığımız duyumlara istinaden banko bile yazılabilir. Olur da eksik koşarsa virgül sonrası rakiplerini yazınız.

 

5.AYAK: Birçok takip atımız var bu koşuda. Çoğu kazanma özürlü atlar. Ama bu aralar demiştik kazanma özürlü atların kazanma sırası geldi diye. Dolayısıyla favorilerin yanına sürpriz takip atlarımızı da yazalım. Sıralamaya göre kuponlarınızı kalabalık geçmenizi tavsisye ederiz.

 

6.AYAK: *********** yarış içi bir aksilik ya da hata yapmazsa kazanmaya yakındır. ***********  ve*********** ile burayı sağlama alabiliriz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.