27 Şubat 2019 İstanbul Altılısı için veliefendi tüyo sayfası

27 Şubat 2019 İstanbul Altılısı için veliefendi tüyo sayfası

27 Şubat 2019 İstanbul Altılısı için veliefendi tüyo sayfası

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

27 Şubat 2019 İstanbul

 

1.AYAK: ************ mükemmel durumu ile bu grupta da adını mutlaka duyurur. ************  için kaba kumda yarış gördü, tekrar sentetikte uçar dediler, mutlaka yazın. ************ in son yarışı sürpriz sayılmasın zira zaten iyi koşacağı duyumu ile takip listemizdeydi. Her an yarış kazanabilir.

 

2.AYAK: ************ gelmezse karışacak bir ayak. DİKKAT.

 

3.AYAK: Ters mesafede yarış gören ************ nefes açtı ve bu kez tüm şartlar lehine.

 

4.AYAK: ************ yakın zamanda sürpriz yarışlar yapacak tüyosu geldi. Kuponlarda bulunmasında fayda var.  ************ çok iyi durumdaymış.  ************ için de yakın zamanda kazanır denilmişti.

 

5.AYAK: ************  uzun zamandır ilk kez bu kadar diri ve hazır göründür dikkat. Henüz tam kapasite koşmayan ************ ihmal edilmemeli. ************  takipten yazılmalı.

 

6.AYAK: ************  kaliteli ama kazanma karakterinden dolayı mecburen rakip yazıyoruz. Kendisinden beklentilerin yüksek olduğu ************ dikkat edin yakında bombayı patlatır.  ************ sprint kısmından yazılmalı. ************ için de artık hazır deniliyor her an iyi bir yarış koşabilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.